
3-10 Days
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP67 ΜΟΝΟΣ 3P (3X1,5)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11030
3,35€
Ex Tax: 3,35€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP67 ΜΟΝΟΣ 3P (3X1,5)
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Γενικές Πληροφορίες | Κατάλληλο για Καλώδια Διατομής: έως 3x1,5mm/ Suitable for Cross Cable: to 3x1,5mm |
| Διάμετρος | 27,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\400 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,048kg |
| Μήκος | 85mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Νάιλον/ Copper & Nylon |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
